Holowanie i mobilny serwis opon

Pomoc drogowa Stryków od lat świadczy usługi holowania, pomocy drogowej oraz mobilnego serwisu opon na terenie Piątku i okolic. Nasi mechanicy w możliwie najkrótszym czasie udzielaja pomocy. Świadczymy usługi pomocy drogowej w warsztacie, poprzez odholowanie auta z drogi, jak również pomoc drogową na miejscu awarii – np.: laweta Piątek Łódzkie. Oczywiście jest to zależne od rodzaju i przyczyny awarii.

POMOC DROGOWA

Od lat zajmujemy holowaniem i całodobową pomocą drogową na terenie Emilii i okolic. Oferujemy Państwu przede wszystkim tanie i profesjonalne holowanie. Nasza firma dysponuje zapleczem maszynowym, na które składają się między innymi nowoczesne lawety i autolawety.

Wypożyczalnia lawet

W naszej siedzibie w Strykowie prowadzimy również przewozy UK. W ramach wypożyczalni lawet, oferujemy również możliwość wypożyczenia lawety lub autolawety. Nasz sprzęt jest sprzętem dobrej klasy – jest niezawodny. Posiadamy różnego rodzaju lawety i autolawet do holowania różnego rodzaju pojazdów.
pomoc drogowa

Pracujemy na najwyższej jakości sprzęcie renomowanych firm przeznaczonym dla pomocy drogowej. To właśnie dzięki profesjonalnym lawetom, jesteśmy w stanie holować każdego rodzaju pojazdy: samochody osobowe, skutery, motocykle.

Nasi klienci bardzo chwalą sobie usługę mobilnego serwisu opon, jesteśmy wstanie w bardzo krótkim czasie dotrzeć do klienta i wymienić jego opony. Dzięki świetnej i sprawnej obsłudze zyskaliśmy sobie zaufanie i szacunek wielu klientów. Wystarczy zadzwonić a my dotrzemy do ciebie w krótkim czasie.

Categories: Uncategorized